Тема

Тернопільські новини

В Підгайцях нараховували зайві субсидії

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області завершили ревізію в Управлінні соціального захисту населення Підгаєцької райдержадміністрації, під час якої виявили порушень на суму 530 тис. грн.

Зокрема, виявлено безпідставну виплату соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та компенсацій особам, які здійснюють догляд за інвалідами чи надають соціальні послуги на суму понад 262 тис. грн.

Також, управлінням зайво перераховано до Пенсійного фонду України 148 тис. грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по особах, які здійснювали догляд за інвалідами I групи та престарілими, що досягли 80-річного віку.

Крім цього, установлено, що 27 осіб, які звернулися за призначенням житлових субсидій, не повідомили управління про отримані доходи від продажу транспортних засобів чи здійснені витрати на суму понад 50 тис. грн. Через це посадовці управління незаконно призначили та зайво перерахували надавачам житлово-комунальних послуг субсидій на суму 119 тис. грн.

Під час ревізії забезпечено відшкодування зайво виплачених 461 тис. грн та попереджено незаконних виплат на 62 тис. грн. Матеріали  ревізії передано до правоохоронних органів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *