Тема

Тернопільські новини

Платники Тернопільщини отримали 282 млн грн заявленого до відшкодування ПДВ

У січні-серпні цього року 86 суб’єктів господарювання Тернопільської області заявили бюджетне відшкодування податку на додану вартість на розрахунковий рахунок в сумі 282 млн гривень. Торік ця сума за відповідний період становила майже цю ж суму – 283 млн гривень.

Станом на початок вересня платникам податків області вже відшкодовано з держбюджету грошовими коштами на розрахунковий рахунок з урахуванням заявок попередніх періодів 282 млн грн ПДВ, тоді як минулого року ця сума становила 272 млн гривень.

За результатами проведених перевірок з початку року упереджено 3 млн грн заявленого до відшкодування податку на додану вартість (за відповідний період минулого року 0,2 млн грн).

Загальний залишок невідшкодованого на розрахунковий рахунок ПДВ становить 41 млн гривень, з них 31 млн грн перебувають в стадії перевірок та процедурі бюджетного відшкодування згідно з вимогами Податкового кодексу України і відповідних нормативних документів та 10 млн грн – в стадії судового та адміністративного розгляду. Станом на початок минулорічного вересня невідшкодований залишок ПДВ на розрахунковий рахунок становив 49 млн гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *