Тема

Тернопільські новини

Шахраї обдурили жительку Тернопільського району, яка хотіла продати корову

Оголошення про продаж дійної корови 44-річна жителька Тернопільського району розмістила на одному з сайтів. Покупця, як їй здалося, дочекалася. Та не думала, що той виявиться шахраєм.  

Зі слів жінки, з невідомим, котрий зацікавився живим товаром, домовилися про все телефоном. Той пообіцяв перекинути гроші на картку, а згодом приїхати за коровою.  

Єдина умова – продавець мала повернути йому «податок» – 2900 гривень. Жінка не переймалася, адже їй прийшло смс-сповіщення, що обумовлена сума надійшла на банківську картку.    

Приїхавши із села до обласного центру, жителька району через термінал спочатку перекинула гроші невідомому з кредитної картки, а тоді вирішила полюбуватися кругленькою сумою, що їй надійшла за продаж корови. Але грошей там не було.   Згодом продавчині пояснили: повідомлення про надходження грошей – фейкове, надіслане воно не з банку, а з чийогось приватного номера. Одразу перевірити баланс рахунку потерпіла теж чомусь не здогадалася.  

Поліцейські вкотре застерігають не довіряти незнайомцям та будь-якій інформації, яку отримуєте з неперевіреного джерела. А коли мова йде про гроші – будьте ще пильнішими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *