Тема

Тернопільські новини

Суд арештував ділянку, яку з порушенням закону виділили родичу головного земельника області

До Головного управління Національної поліції в Тернопільській області із заявою звернувся місцевий мешканець і повідомив про незаконне виділення майже дванадцяти сотих землі в центрі Тернополя по вулиці Микулинецькій. Правоохоронці перевіряють законність процесів щодо виділення даної земельної ділянки.  

З’ясувалося,  земельний наділ згідно Генерального плану та Плану зонування території міста Тернополя відноситься до рекреаційних зон озеленених територій загального користування і призначений для відпочинку жителів міста.  

Ретельно вивчивши матеріали, поліцейські внесли відомості за даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 364 ККУ – зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.  

У ході досудового розслідування поліцейські домоглися арешту на вказану земельну ділянку, аби на ній не проводилися будь-які роботи. Наразі слідчі очікують висновків  Державної служби України з питань геодезії картографії та кадастру щодо законності її виділення.

Як з’ясувалося, мова йде про земельну ділянку на перетині вулиць Живова та Микулинецька. Її з порушенням законодавства виділили Дедюху Юрію Вікторовичу – родичу виконуючого обов’язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Романа Левчика.

24 жовтня 2019 року Тернопільською міською радою винесено рішення №7/36/190 про надання дозволу на складання проекту землеустрою Дедюху Ю.В. щодо відведення цієї земельної ділянки площею 0,10 га безоплатно у власність для ведення садівництва.

Зрозуміло, що в такому козирному місці поблизу кільця на так-званій “Рогатці” ніхто сад садити і не думав. Там точно мав вирости торговий центр або багатоповерховий будинок.

Щодо Романа Левчика, то його родичі дуже часто стають власниками земельних ділянок.

Кажуть, що найближчим часом на безкоштовне отримання наділів по 2 гектари у власність за рахунок держави очікують ще більше десяти родичів чиновника. Так “співпало”, що всі вони одночасно вирішили написати заяви на ділянки, які розташовані поряд одна з одною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *