Тема

Тернопільські новини

В Почаєві завищували тариф на вивезення сміття

A calculator, pen, and financial statement.

Працівники сектору контролю за регульованими цінами перевірили одне з комунальних підприємств Почаївського району на відповідність дотримання законодавства  у сфері формування, встановлення та застосування тарифів  на послуги з  водопостачання, водовідведення та поводження з побутовими відходами за 2018-2019 роки.

 Під час перевірки було встановлено, що в період з січня по квітень  2019 року підприємство  застосовувало тариф на послугу з поводження з побутовими   відходами згідно рішення виконавчого комітету Почаївської міської ради від 28.02.2017 №18 ”Про затвердження тарифів на послуги знешкодження та вивіз твердих, рідких збутових відходів”  без затвердженої Інвестиційної програми на 2019 рік.

 За результатами перевірки завідувач сектору з конторою за регульованими цінами винесла підприємству припис про усунення порушення  вимог щодо встановлення   державних регульованих цін  у відповідності до Закону України «Про ціни і ціноутворення» та проведення перерахунків споживачам  на суму 19,5 тис.  гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *